צוות המשרד

צוות משרד ניב, בידרמן ושות', עורכי דין, נוטריון וגישור כולל עורכי דין ומתמחים, הפועלים תחת שני השותפים המייסדים: עו"ד שגית בידרמן ועו"ד יובל ניב.

עו"ד שגית בידרמן (שותפה מייסדת)

עו"ד שגית בידרמן (שותפה מייסדת)

עו"ד שגית בידרמן מרכזת תחתיה את תחום המשפט האזרחי, המשפט המסחרי ותביעות בלשון הרע.

לאורך השנים, ייצגה עו"ד שגית בידרמן בתיקים גדולים וקטנים בתחום המשפט האזרחי והמסחרי, מתוך אמונה, כי תפקיד המשפטן מהווה שליחות ציבורית.

עו"ד שגית בידרמן מגלה מחויבות אישית ברמה הגבוהה ביותר, בכל תיק, ללא קשר לגודלו, מורכבותו או הסכומים הנדונים בו.

עו"ד שגית בידרמן, ביחד עם הצוות שעליו היא אמונה, משקיעה את מירב המשאבים, באופן בלתי מתפשר, לטובת עניינו של הלקוח. עו"ד בידרמן ליוותה ומלווה חברות מסחריות גם מחוץ לכותלי בית המשפט.

במסגרת התחומים עליהם אחראית עו"ד שגית בידרמן במשרד ניב, בידרמן ושות', עורכי דין, מלווה שגית באופן שוטף בתי עסק, עצמאים, חברות ועמותות, החל משלב הייסוד וההקמה, בליווי שוטף הכולל ייעוץ משפטי, עריכת הסכמים מסוגים שונים (הסכמי תפעול והפעלה, הסכמי בניה, הסכמי שירותים, הסכמי הלוואות וכיו"ב), בניית מדיניות ואסטרטגיה משפטית ארוכת טווח ברוח החוק והדין, ניהול הליכים משפטיים והגשת תביעות חוב כנגד ספקים ולקוחות, ועד לשלב של סגירת העסק, בין מרצון ובין שלא מרצון (באמצעות בית המשפט).

כישורי ההתדיינות של עו"ד שגית בידרמן קידמו הצלחות רבות בכל הערכאות השיפוטיות, וכך גם בהליכי בוררות ובהשתתפות בישיבות גישור רבות.
במישור האזרחי, מלווה עו"ד בידרמן, לקוחות פרטיים רבים בתביעות לשון הרע והגנת הפרטיות, תביעות ליקויי בניה, ייצוג נושים מול חייבים במסגרת הליכי כינוס והסדרי חוב.
במסגרת תפקידיה בלשכת עורכי הדין, אחראית עו"ד בידרמן על ריכוז ובניית השתלמויות, ימי עיון וכנסים בתחומים שונים, ואף מרצה מטעם הלשכה בתחומים משפטיים בהם היא בקיאה.

תארים, קורסים והכשרות:
• בוגרת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות (2008).
• חברה בלשכת עורכי הדין (2009).
• קורס קריאת דוחות כספיים והערכת חברות, לשכת עורכי הדין (2012)
• קורס משא ומתן וניהול משברים, ע"י עו"ד מיכאל צור, לשכת עורכי הדין (2018)
• מגשרת מקצועית, המוסד הארצי לגישור ע"ש דוד רוטלוי (2018).
• יו"ר משותפת של ועדת הבוררות, מחוז מרכז, לשכת עורכי הדין מחוז מרכז (2019).
• מוסמכת לערוך ייפוי כוח מתמשך (2019).
• קורס רגולציית הגנת הפרטיות GDPR (2021).
• בעלת רישיון נוטריון (2021).

עו"ד יובל ניב (שותף מייסד)

עו"ד יובל ניב (שותף מייסד)

עו"ד יובל ניב מרכז תחתיו את תחום דיני העבודה, דיני משפחה ודיני הנזיקין במשרדנו, ומפעיל תחתיו צוות עשיר הבקי בתחומים אלה. לאורך השנים, ייצג עו"ד יובל ניב את עמדות חברות הביטוח בתביעות רבות ומגוונות. הניסיון הרב שרכש בעבודה עם החברות וההיכרות המעמיקה עם אופי פעילותן, מביאים יתרון משמעותי לתיקים בתחום הנזיקין.

כיום, מייצג עו"ד יובל ניב במשרד ניב, בידרמן ושות', עורכי דין את עמדות הלקוחות מול חברות ביטוח.

בנוסף לאמור לעו"ד יובל ניב ניסיון וידע רב בתחום הרפואי הן במסגרת פעילותו במגן דוד אדום והן מתוקף השכלתו כבעל תואר ראשון ברנטגנאות ודימות ובעל הסכמה לעסוק בכך מטעם משרד הבריאות. השילוב של הידע המשפטי יחד עם הידע הרפואי הרחב שצבר מהלך השנים הרבות מהווה ערך מוסף לכל תיק שעניינו נזקי גוף או רשלנות רפואית שמטופל על ידו במשרד.

עו"ד יובל ניב עוסק, בנוסף, בייצוג בתיקים רבים בתחום תאונות העבודה ותביעות אחרות מול מעסיקים על מנת להגן על זכויותיו של העובד, בין היתר בתביעות העסוקות בהלנת שכר, דמי פיצויים, פיטורין שלא כדין, ליווי לשימועים וכיו"ב. עו"ד יובל ניב סייע ומסייע לעובדים רבים בישראל למצות את זכויותיהם מול מעסיקים שמתחמקים מכך.

כמו כן, מייצג עו"ד יובל ניב בתיקים בתחום דיני המשפחה בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים, בתיקי גירושין, בסכסוכי ירושה ובכינון צוואות, הסכמי ממון, ייפוי כוח מתמשך ומספק מגוון רחב של שירותים נוספים בתחום המשפחתי.

המודל לפיו פועל עו"ד יובל ניב וצוות המשרד הוא מודל של שירות וקשר ישיר עם הלקוח. המשרד שהינו משרד בוטיק חרט על דגלו את נושא ההקפדה על השירות ללקוח במקביל לשירות המשפטי המקצועי ביותר.
תארים, קורסים והכשרות:
• בעל תואר ראשון ושני במשפטים.
• בעל תואר ראשון ברנטגנאות ודימות, אוניברסיטת בר אילן.
• בעל הסמכה ממשרד הבריאות בתחום הרנטגנאות והדימות.
• מוסמך לערוך ייפוי כוח מתמשך.
• חבר וועדת בוררות מחוז מרכז של לשכת עורכי הדין.

אנחנו פה עבורך!

נשמח לעמוד לרשותך, ביחד עם הצוות המוביל של משרדנו, וללוות אותך באופן צמוד, מקצועי וקשוב לאורך כל ההליך המשפטי שלך.
לתיאום פגישת ייעוץ, כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו בטלפון או על ידי השארת פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם.

השאר פרטים

דילוג לתוכן