אודות ניב, בידרמן ושות', משרד עורכי דין, נוטריון וגישור

רובנו נזדקק לייצוג משפטי כזה או אחר במהלך חיינו. ברגעים הקריטיים והמורכבים ביותר של חיינו, מומחיות עורך הדין שלך והערך המוסף שהוא מביא עמו לכל תיק ותיק הם שעושים את ההבדל הדק, אך המשמעותי, בין ייצוג נאות ובין ייצוג מהשורה הראשונה.
השאיפה הזו למצוינות בלתי מתפשרת היא רוח החזון המנחה את משרדנו מיום הקמתו.
אנו, במשרד ניב, בידרמן ושות', משרד עורכי דין, נוטריון וגישור, מציעים טווח רחב של שירותים משפטיים המגובים בידע מקצועי מעמיק ונרחב ובניסיון רב שנים החולש על תחומים רבים. אנו מאמינים, כי שילוב כוחות ושיתוף ידע בין משפטנים מוכשרים הוא המפתח להצלחה אופטימלית בתיקים.
לכן, עורכי דין מקצועיים במשרדנו פועלים בתיאום ובהפריה הדדית, במסגרת התיקים השונים, ומשתפים מניסיונם המוכח ומהיכרותם את הנושא לאחר שנתנו את השקפתם לענייני התיק. תהליכי עבודה אלה יוצקים מענה משפטי ואיכותי מקיף וסינרגטי.
צורת עבודה זו מאפשרת לנו לספק פתרונות יצירתיים, יעילים הכוללים חשיבה מחוץ לקופסה, הן בערכאות המשפטיות והן מחוצה להן.
לאורך השנים, נחלנו הצלחות רבות החל מטיפול בתיקים הקטנים והפשוטים ביותר, ועד לתיקים מורכבים ועתירי פרטים, בעלי משמעות ציבורית ניכרת.
אנו במשרד ניב, בידרמן ושות', עורכי דין, נוטריון וגישור זמינים עבורך ונשמח ללוות אותך בכל צעד ושעל, גם באופן שוטף וגם לכשתצטרך ייעוץ משפטי נקודתי.

תחומי העיסוק של ניב, בידרמן ושות', עורכי דין, נוטריון וגישור:

צוות המשרד

צוות משרד ניב, בידרמן ושות', עורכי דין, נוטריון וגישור כולל עורכי דין ומתמחים, הפועלים תחת שני השותפים המייסדים: עו"ד שגית בידרמן ועו"ד יובל ניב.

זמינים עבורך תמיד

אנו מאמינים, כי ייצוג משפטי מקצועי מורכב משלושה נדבכים:
הנדבך הראשון, הוא לגלות בקיאות בדינים, בהלכות ובתקדימים. חלוף הזמן והשינויים המשפיעים על פני הגלובוס מחייבים לעבור ולהתעדכן על כללי המשפט הקיימים בתחומים השונים.

הנדבך השני, הוא מקצועיותו וכישרונו של עורך הדין, הניסיון שצבר בהתדיינויות בין כתלי בית המשפט, שבה הוא יודע כיצד להציג את טיעוניו בין כתלי בית המשפט.

הנדבך השלישי, שאינו פחות בחשיבותו, הוא האופן בו אנו מספקים שירותים לאנשים בשעותיהם המורכבות ביותר, ועושים כל שביכולתנו על מנת להוות אוזן קשבת. אנו נשארים נגישים וזמינים 24/7, ויעידו על כך קהל הלקוחות הנאמן של משרדנו, שממשיך ליהנות משירותינו לאורך שנים רבות.

עבור כל שאלה, בירור או התייעצות, אנו זמינים אליך באופן ישיר, ללא תקשורת עקיפה בהעברת הודעות דרך מתמחים ועובדי מזכירות, ניתן ליצור עמנו קשר באחד מאמצעי התקשורת שבאתרנו.

מובילים תרבות משפטית פרוגרסיבית
בישראל

מובילים תרבות משפטית פרוגרסיבית בישראל

החקיקה החלה, המגמות המשפטיות ודעת הקהל הציבורית הן דינמיות ומתפתחות באופן תדיר.
על מנת להישאר תמיד עם אצבע על הדופק ולספק מענה מקצועי עכשווי, עדכני ושיעלה בקנה אחד עם רוח הציבור והזמנים, אנו שוקדים ללא הרף על מנת להכיר לעומק את המגמות העדכניות ביותר בתחום החקיקה, לרבות עוקבים אחר ההלכות של בית המשפט העליון, פסקי דין מרכזיים בסוגיות שונות, וכן אחר תקדימים והצעות חוק חדשות הרווחות בשיח הציבורי והאקטואלי.
בנוסף לכך, ראשי המשרד פועלים, ללא לאות,
לאורך השנים, ליווינו לקוחות רבים פרו בונו בתיקים ערכיים ובעלי חשיבות וסייענו להניע תהליכים חברתיים משמעותיים. כחלק ממחויבות זו לקידום חברה צודקת ושוויונית, ייצגנו עותרים לבג"צ במאבקים בשחיתות בשלטון המקומי ואף במערכת המשפט עצמה.

פעילות התנדבותית ותרומה לקהילה

כמשרד עורכי דין מוביל בשרון, אנו מאמינים בסיסמה כי "הנותן הוא המקבל".
אנו רואים את עצמנו כמי שמחויבים להתנדב למען הקהילה, ודואגים לפעול למען הזולת והחלש, בפרויקטים התנדבותיים שונים מעת לעת, וכן במסגרת פרויקטים קבועים.
כך, במשרד ניב, בידרמן ושות', עורכי דין, נוטריון וגישור מעניקים שירות משפטי בעלות זניחה או בהתנדבות מלאה ליחידים שידם איננה משגת בקבלת שירות משפטי, ושמצאנו את נסיבות חייהם כמצדיקות מתן פעילות פרו-בונו.
עו"ד שגית בידרמן מעניקה שירותי ייפוי כוח מתמשך לקהילת האזרחים הוותיקים, המתקשים לשלם בעד השירות, באופן התנדבותי, ומופיעה כמעניקה שירות זה במרשמי האפוטרופוס הכללי.
הפעילות ההתנדבותית של ניב, בידרמן ושות', עורכי דין, נוטריון וגישור מוענקת גם בעבור קהילת עורכי הדין.
עו"ד שגית בידרמן משמשת כמנטורית במסגרת תכנית "המצפן", תכנית המנטורינג של מחוז מרכז בלשכת עורכי הדין.
בנוסף, החל משנת 2019 משמשת עו"ד שגית בידרמן בתפקיד יו"ר (משותפת) של וועדת הבוררות במחוז מרכז, לשכת עורכי הדין.
תרומה נוספת שאנו מעניקים לקהילה, איננה רק בתחום המשפט.
עו"ד יובל ניב תרם וממשיך לתרום מזמנו וממרצו באמצעות התנדבות במד"א וסיוע לאלו שידם אינה משגת ייצוג משפטי מול בירוקרטית הביטוח לאומי בתביעות נכות שונות

אנחנו פה עבורך!

נשמח לעמוד לרשותך, ביחד עם הצוות המוביל של משרדנו, וללוות אותך באופן צמוד, מקצועי וקשוב לאורך כל ההליך המשפטי שלך.
לתיאום פגישת ייעוץ, כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו בטלפון או על ידי השארת פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם.

השאר פרטים

דילוג לתוכן