סכסוכים בין שותפים עסקיים

גם בחברות ובשותפיות רווחיות ומשגשגות, לא אחת קורה שחובות בעלי מניות מופרות על ידי מי מהצדדים, או שהיחסים בין שותפים בחברה עשויים להתערער. כך, לעתים, החל מבעלי עניין או אינטרסים זרים שצצים לפתע, ועד למציאות שמשתנה באחת, עשויים ללבות מחלוקות בין צדדים, וליצור משבר.
כל משבר צריך גם לדעת לנהל.
חשוב שברגעים כאלה, כשמתגלעות מחלוקות בין בעלי מניות, יעמוד לרשותך ייצוג משפטי הולם, שיאפשר להגיע להסדר ראוי.
אנו, במשרד ניב בידרמן צברנו שנים רבות של ניסיון אשר מאפשר לנו ליתן את המענה המתאים שעשוי לחסוך בעלויות ובמשאבים לטובת לקוחותינו.
אנו מתמחים בניהול המשברים ודואגים ללוות את הלקוח על להגעה לפתרון המחלוקת, ולשביעות רצונו המלאה.

הגורמים לסכסוכים הם רבים

כל חברה, שותפות, עמותה או צורת התאגדות אחרת – מחויבת, מכוח הוראות הניהול התקין, להבטיח זכויות כאלו ואחרות לבעליה
למשל, בחברה פרטית ובחברה ציבורית, מוגנים בעלי המניות מפני התנהלות מקפחת. בתי המשפט פסקו, לא אחת, כנגד שימוש העולה לכדי קיפוח בעל מניות, או הימנעות בעל השליטה מלנהוג בהגינות ולמנוע את זכות העיון הבסיסית לבעל מניות אחר, על אף שחלה החובה להנגיש לכלל בעלי המניות של החברה אינפורמציה הרלוונטית לצורך בחינת השקעתו.
בעלי המניות נושאים בחובות שונות כלפי בעלי המניות האחרים וכן כלפי החברה. ככל שחובות בעלי מניות הופרו, כמו חובת הזהירות, ההגינות או האמונים, עשוי הדבר להוביל לסכסוכים מרים בתוך החברה.

צוות משרדנו ילווה אותך לכל אורך הדרך

המענה המשפטי הנכון בזמן הנכון יאפשר לך לנהל את הסכסוך על הצד הטוב ביותר. התיקים הרבים בהם ייצגנו בעלי מניות לאורך השנים אפשרו לנו לרכוש ידע וניסיון רב ולסייע לך לבחון את כלל האפשרויות העומדות לרשותך. בין אם הסכסוך בין בעלי המניות בחברתך מתנהל סביב סוגיות של קיפוח המיעוט או אם הופרה זכות עיון לבעל מניות, ובין אם הסכסוך הוא בין בעלי עמותה או שותפים בשותפות רשומה או לא רשומה, אנו מעמידים לרשותך ידע מקצועי רב שנים ועושים כל שביכולתנו כדי להוביל להסדר בהקדם בבית המשפט או מחוצה לו.
לתיאום שיחת ייעוץ, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו.

שיתוף העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מחלקות המשרד:
נשמח לעמוד לשירותך:

אנחנו פה עבורך!

נשמח לעמוד לרשותך, ביחד עם הצוות המוביל של משרדנו, וללוות אותך באופן צמוד, מקצועי וקשוב לאורך כל ההליך המשפטי שלך.
לתיאום פגישת ייעוץ, כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו בטלפון או על ידי השארת פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם.

השאר פרטים

דילוג לתוכן