ליטיגציה מסחרית

עו"ד שגית בידרמן עומדת בראש המחלקה המסחרית במשרד ניב – בידרמן, עורכי דין.

המשרד מספק ללקוחותיו שירותים איכותיים, מקצועיים ויצירתיים של ליטיגציה מסחרית בכל הערכאות והטריבונלים בישראל.

אנו מאמינים שהענקת השירות המשפטי צריך להיות מבוסס על מחקר מעמיק של הנסיבות הרלבנטיות, על ניתוח רוחבי ומוקפד של התזות הנגדיות השונות, ועל הכנה חסרת פשרות לתרחישים שונים בהליך המשפטי.

אנו פועלים לשילוב מדויק בין אסטרטגיה לטקטיקה, כושר שכנוע, תקשורת בין אישית, יצירתיות משפטית, גמישות, יכולות ביטוי גבוהות בעל פה ובכתב, וכן בחשיבה מעשית של "לצאת מחוץ לקופסא" למען הגשמת המטרה (לרבות במצבים ייחודיים ותקדימיים).

ליטיגציה מסחרית, מהי?

הליטיגציה המסחרית היא תחום מורכב בשל היותה נקודת מפגש בין שתי פריזמות נפרדות וחופפות.

מצד אחד ליטיגציה ומצד שני משפט מסחרי הכולל מניפה רחבה של דיסציפלינות כמו דיני חברות, דיני חוזים, דיני תאגידים, דיני מכרזים, מיסוי, דיני שוק ההון והרשימה נמשכת.

כך, גם לעתים קרובות, הליטיגציה המסחרית משולבת בפתרונות הנוגעים לדיני מקרקעין, דיני עבודה, משפט בינלאומי ועוד.

עורכי דין העוסקים בתחום נדרשים להציג מיומנות ובקיאות בהתדיינות בערכאות משפטיות, במוסדות בוררות ובהליכי גישור. עליהם לשלוט ברמה גבוהה ברזי העולם העסקי ולדעת לקבל החלטות משפטיות שמקפלות בחובן השלכות כלכליות ופיננסיות – קצרות וארוכות טווח.

שקיפות ומנעד פתרונות לסוגיה

משרד ניב בידרמן, עורכי דין, מספק שירותים איכותיים של ליטיגציה מסחרית הן בהליכים ראשיים והן בהליכי ערעור (עד בית המשפט העליון). במקביל אנו מתמחים בניהול משברים וסכסוכים באמצעות פתרונות נוספים מחוץ לערכאות כדוגמת גישור, בוררות וחתימה לפשרה בהסכמה.

העיקרון שמנחה אותנו בניהול ההליך המשפטי, בין אם בליטיגציה מסחרית ובין אם בחדרי המו"מ, הוא הגדרה ברורה של המטרות והיעדים בשקיפות מלאה מול הלקוח לכל אורך הדרך.

זאת כמובן אנו עושים, תוך כדי שאנו מייעצים ממלוא ניסיוננו לגבי דרכי הפעולה השונות והרצויות, לפי מצב התיק על שלביו השונים.

שיתוף העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מחלקות המשרד:
נשמח לעמוד לשירותך:

אנחנו פה עבורך!

נשמח לעמוד לרשותך, ביחד עם הצוות המוביל של משרדנו, וללוות אותך באופן צמוד, מקצועי וקשוב לאורך כל ההליך המשפטי שלך.
לתיאום פגישת ייעוץ, כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו בטלפון או על ידי השארת פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם.

השאר פרטים

דילוג לתוכן