ליווי שוטף (Retainer)

ניהול תקין של חברה, שותפות, עמותה או כל צורת התאגדות אחרת שבאמצעותה מופעל עסק עצמאי, דורש היכרות עם חוקים ותקנות רבים.
המחוקק הישראלי דאג להסדיר את כל הרגולציה הרלוונטית באופן ברור, זאת כדי להבטיח כי כל תצורה של התאגדות, במסגרתה מופעל עסק לשירות הציבור, יעבוד על פי כללים שונים.
כך למשל, קיימת רגולציה אחת, הנוגעת לעסקים בתחום המזון, לעומת הפעלת עסק אחר שעוסק בתחום הפרמצבטיקה. לא זהה הרגולציה החלה על מפעל תעשייתי, לעומת דברי החקיקה החלים על עסקים הפועלים בתחום הנדל"ן להשכרה.
גם עניינים הנוגעים להתנהלות השוטפת שונים בהתאם לאופן ההתאגדות.
בעוד שחברה פרטית זקוקה לליווי שוטף ומשפטי לצורך הסדרת היחסים בין בעלי המניות וניהול ישיבות דירקטוריון (כללי המותר והאסור), הרי שהתנהלות זו איננה זהה לאופן בו מתנהלים עמותות או מלכ"רים.
במשרד ניב בידרמן עורכי דין, מתנהלת מחלקה שתפקידה ליתן ייעוץ משפטי מקיף ומתמשך, על מנת לדאוג לשקט הנפשי של בעלי העסקים.

טווח רחב של שירותים משפטיים

כדי לאפשר לכל בעלי העסקים להישאר תמיד עם אצבע על הדופק, הצוות במשרד ניב בידרמן מלווה את לקוחותיו בכל צעד ושעל, החל משלב ההקמה ולאורך כל הפעילות העסקית.
משרדנו מעניק שירותים משפטיים רבים ומגוונים, במסגרת שירות חודשי שוטף.
בנוסף לייצוג העסק שלך בפני הערכאות השונות, משרדנו יכול להועיל לך גם בעניינים הבאים:

  • ניסוח הסכמים שוטפים – במהלך הפעילות השוטפת של העסק, יהיה עליך להתקשר בהסכמים מול עובדים, ספקים ושותפים.

בכדי להבטיח שתוכן ההסכם מגן עליך ומשרת אותך בצורה הטובה ביותר, המחלקה העסקית במשרדנו תדאג לנסח עבורך הסכמי הפעלה ותפעול, הסכמי העסקה, הסכמים להענקת שירותים, בהתאם לדרישות החוק הרלוונטיות ולצרכיך הייחודיים, הסכמי שכירות, הסכמי רכישה, וכיוצא באלה.

הסכמים אלו ישרתו אותך לאורך שנים ויבטיחו פעילות עסקית תקינה ורציפה.

  • הוצאת מכתבי התראה ראשונים – כל עסק נתקל בבעיות גבייה. במסגרת שירות שוטף, אנו נדאג להחל בעבורך באמצעות משלוח מכתבי תזכורת ומכתבי גבייה מלקוחות, וכן ניהול משא ומתן למולם. פעמים רבות די בכך כדי לדאוג להסדרת התשלום על ידי הלקוח.

  • ניהול ישיבות ואסיפות – הליווי השוטף שלנו יאפשר לך לכונן תרבות עסקית תקינה וסדירה. בין אם מדובר בקיום ישיבות דירקטוריון על פי דרישות החוק, זימון וכינוס אסיפות שנתיות, ולמעשה אנו נדאג לשמר ולטפח התנהלות תקינה שתספק בעבורך מענה מלא.

  • ייעוץ משפטי לכל תרחיש – הניסיון רב השנים שלנו בייצוג לקוחות בתביעות בתחום המשפט המסחרי יאפשר לך לקבל את ההגנה הטובה ביותר מול כל אירוע שעשוי להתרחש במהלך פעילותך השוטפת.

מסלול ריטיינר בהתאמה אישית (custom made)

לאחר פגישה היכרות אנו בונים תכנית פעולה שתאפשר לנו להעניק את המענה לו העסק שלך נזקק לו.
למעשה, בהתייעצות עמך, אנו תופרים לעסק חליפה של שירותים משפטיים המוענקים על ידינו.
ניהול העסק ומתן ייעוץ שוטף חיצוני מביאה לחסכון בעלויות משפטיות הכרוכות בהעסקת יועצים פנימיים, ומתאימה לעסקים שאינם זקוקים ליועצי “in house” או לעסקים שהיועצים המשפטיים הפנימיים עוסקים בתחומים ספציפיים, ויש צורך להיעזר במשרד עורכי דין חיצוני לטובת תחומים נישתיים נוספים.
על לקוחותינו נמנים חברות מקומיות וכן חברות בינלאומיות, אשר משרדנו מייצג את פעילותם בארץ באופן שוטף.
אנו מלווים את לקוחותינו בענייני גבייה שוטפים ואפקטיביים, אנו משמשים ככתובת בעבורם במהלך ההתנהלות המסחרית היומיומית במקרים של דרישות, התראות והפרות חוזים למולם, ועוד.
יתרון נוסף הגלום במתן שירות משפטי שוטף הוא זיהוי מוקדם לבעיה משפטית שעלולה לצוץ בהעדר טיפול, ופעמים רבות ניתן למנוע את התרחשותה.
באמצעות ליווי שוטף ותכנון מוקדם, ניתנת האפשרות לבחון, במבט-על , כל סוגיה, לתכנן מספר צעדים קדימה על מנת למנוע טעויות שהעסק יכול להתקל בהם, ובכך לחסוך כספים, משאבים, והתנהלות שעלולה לפגוע בבית העסק בשלבים מאוחרי יותר.
ליווי מקצועי שוטף עוזר במציאת פתרונות יעילים והולמים מסייע לגבייה אפקטיבית ויעילה בזמן אמת.

מענה מקצועי בזמינות גבוהה

אנו מעניקים לך שירות במסלול ריטיינר נוח שיאפשר לך ליהנות ממענה מהיר וזמין בכל עת ומתשלום קבוע שיקל על ניהול התקציב שלך.
אנו מזמינים אתכם להימנות עם לקוחות משרדנו, לפנות אלינו וליהנות מהשירותים המשפטיים שאנו מעניקים, מהניסיון הרב שצברנו, ומההצלחות המוכחות שלנו גם בייצוג בבתי המשפט, בהליכי בוררות, בהליכי גישור ובטריבונאלים שונים וספציפיים (כדוגמת בתי דין שהוקמו לטיפול בבעיות ספציפיות ובתחומים ספציפיים).

שיתוף העמוד:
מחלקות המשרד:
נשמח לעמוד לשירותך:

אנחנו פה עבורך!

נשמח לעמוד לרשותך, ביחד עם הצוות המוביל של משרדנו, וללוות אותך באופן צמוד, מקצועי וקשוב לאורך כל ההליך המשפטי שלך.
לתיאום פגישת ייעוץ, כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו בטלפון או על ידי השארת פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם.

השאר פרטים

× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
דילוג לתוכן