הקמה ייסוד ופירוק של חברות ועמותות

הקמת ארגונים במגזר העסקי והציבורי אינה דבר של מה בכך.
חברות בע"מ, עמותות וחברות לתועלת הציבור נתונות לטווח רחב של דרישות חוקיות.
במהלך ייסוד ארגונים, יידרש מאיתנו למנות בעלי תפקידים רשמיים, לנסח תקנון והסכם מייסדים ולקבל ייעוץ מקיף לאורך כל פעילותו של הארגון על מנת להבטיח כי אנו עומדים בכל דרישות החוק. כדי להבטיח שתהליך הייסוד יעבור על הצד הטוב ביותר, חשוב שיעמדו לצידך משפטנים מנוסים ובקיאים בדינים החלים שיהוו עבורך כתובת מקצועית.

טווח רחב של שירותים משפטיים לחברות וארגונים

משרדנו ישמח לסייע לך בכל הנדרש על מנת להבטיח ייסוד תקין ויציב של הארגון החדש שלך. בין אם נדרש לך ניסוח תקנון או הסכמי שיתוף, כדי ללמוד כיצד יש לנהל ולתעד פרוטוקולים של ישיבות דירקטוריון או אסיפות בעלי מניות ולכל מטרה אחרת שתבטיח את ניהול הארגון התקין, יש לך מענה מקצועי מהשורה הראשונה.
לליווי צמוד, קשוב וסבלני לאורך כל תהליך ייסוד הארגון שלך, אנו במשרד עו"ד ניב בידרמן עומדים לרשותך ונשמח לסייע לך בכל הנדרש. למידע נוסף ותיאום פגישת ייעוץ, ניתן להשאיר את פרטיך באתר כעת.

פירוק חברות מרצון

משרדנו אמון על ליווי פירוק וחיסול של חברות מרצון.
מדובר בהליך המורכב ממספר שלבים המערבים את בעלי המניות וחברי הדירקטוריון בחברה, כשהמטרה הסופית היא להביא לפירוק החברה ללא מעורבות של בית המשפט.
לעתים, בהליך של פירוק מרצון יש צורך לנהל את הליך הפירוק ביחד עם רואה חשבון או יועץ מס, לצורך הגשת דוחות כספיים לשלטונות המסים.
כניסה להליך של פירוק חברה מרצון יכולה להתבצע מסיבות שונות. כך, לדוגמא, יש הבוחרים לפרק חברה אשר מיצתה את פעילותה, ושאינה מקיימת עוד פעילות עסקית שוטפת המצדיקה את נטל הדיווחים וכינון אסיפות וישיבות; יש הבוחרים, מבחינות מיסוייות, לקבל לידיהם ישירות את הנכסים שהושקעו בחברה, ולהשקיע אותם באפיקים חדשים; ויש אחרים הבוחרים בהליך של פירוק מרצון על מנת לבצע שינויים במבנה האחזקות של אשכול החברות המנוהלות על ידם ומסיבות רה-ארגוניות.
פירוק מרצון אינו חל על חברה במצב של העדר סולבנטיות. כלומר, במצב בו חברה איננה נזילה, אשר סך חובותיה והתחייבויותיה עולים על סך נכסיה, לא יהא ניתן לפעול במסגרת הליך פירוק מרצון.

שיתוף העמוד:
מחלקות המשרד:
נשמח לעמוד לשירותך:

אנחנו פה עבורך!

נשמח לעמוד לרשותך, ביחד עם הצוות המוביל של משרדנו, וללוות אותך באופן צמוד, מקצועי וקשוב לאורך כל ההליך המשפטי שלך.
לתיאום פגישת ייעוץ, כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו בטלפון או על ידי השארת פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם.

השאר פרטים

× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
דילוג לתוכן