לשון הרע והגנת הפרטיות

לשון הרע

תביעות לשון הרע והוצאת דיבה, בסיסן בחוק איסור לשון הרע, תשכ”ה-1965, תחום משפטי טומן בחובו שתי זכויות יסוד מרכזיות: חופש הביטוי מול הזכות לשם טוב.
משרדנו מעניק ליווי משפטי בתביעות לשון הרע, תביעות דיבה ואף תביעות הגנה על פרטיות (עילה אשר קמה בעת פרסום שעלול לפגוע בצנעת הפרט). תביעות מסוג זה הנן תביעות שמשרדנו מייצג בגאון ובנחישות, היות ומדובר בתביעות שבבסיסן פגיעה מהותית במרקם החיים העדין – בין אם על ידי פגיעה במוניטין, ביחסים בין-אישיים, במקום העבודה וכו’. בעידן גלובאלי, בו המידע עשוי לחלוש על פני הרשת במהירות שיא והמקלדת מהווה כלי נשק לא אחת, היכולת של משרדנו להילחם את המלחמות הצודקות הללו ולסייע במניעת הישנות תופעות דומות– הינה אקוטית.
למשרדנו היכולת להבחין בין עיקר לתפל, ובין תביעות בעלות פוטנציאל ממשי לכאלו שרצוי להימנע מיציאה להרפתקה ארוכה ויקרה בגינן, מטרתנו הינה להמשיך ולהצדיק את האמון שרוכש לנו קהל לקוחותינו ולייצג רק תביעות בהן יש לנו אמון מלא.

הגנת הפרטיות

הזכות לפרטיות מעוגנת בחוק יסוד כבוד האדם וחירותו, ונהנית ממעמד על, ואשר בעקבותיה הותקנו תקנות לצורך החזקת מידע, שמירתו, האופן בו יועבר מידע בין גופים שונים והחובה להימנע מלאסוף מידע פרטי שאינו לטובת מטרה , שאושרה על ידי בעל המידע הפרטי.
עם השנים הולכת ומתחזקת הענישה עם כל מי שפוגע בפרטיות, וגם תקופת משבר הקורונה הולידה מספר הלכות מעניינות ומחייבות, באשר לזכות או להעדר הזכות של גוף ציבורי לעשות שימוש במידע פרטי.
לפרטים נוספים, בהם נפגעה פרטיותכם, אתם מוזמנים לפנות למשרדנו, לקבלת ייעוץ.

שיתוף העמוד:
מחלקות המשרד:
נשמח לעמוד לשירותך:

אנחנו פה עבורך!

נשמח לעמוד לרשותך, ביחד עם הצוות המוביל של משרדנו, וללוות אותך באופן צמוד, מקצועי וקשוב לאורך כל ההליך המשפטי שלך.
לתיאום פגישת ייעוץ, כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו בטלפון או על ידי השארת פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם.

השאר פרטים

× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
דילוג לתוכן