ליטיגציה אזרחית

משרד עורכי דין ניב, בידרמן ושות' מתמחה בשירותי ליטיגציה אזרחית בכל הערכאות והטריבונלים בישראל. שירותי הליטיגציה והייצוג שלנו נגזרים מתוך ניסיון רב, כושר שכנוע, חיבור בין אסטרטגיה לטקטיקה, שקיפות מלאה, גמישות, יכולות ביטוי גבוהות בכתב ובעל פה וכמובן ניתוח מעמיק הן של הנסיבות והן של הקווים המשפטיים והתזות האפשריות שיוצגו על ידי הצד השני.

עבודת ההכנה המוקפדת של הליטיגציה האזרחית במשרד נשענת על אדנים איתנים של היכרות עם החוק והפסיקה העדכנית בתחום. במידת הצורך אנו גם משתפים פעולה עם מומחים מקצועיים בנושאים שונים לרבות מומחים רפואיים, פירמות ראיית חשבון, מהנדסים, אקטוארים, גרפולוגים, חוקרים פרטיים, יועצי מס ועוד.

ליטיגציה אזרחית, מהי?

ליטיגציה אזרחית היא שם כולל לייצוג בהליך משפטי שאיננו פלילי. מדובר בשירות שמביא לשיא את כישוריו וניסיונו של עורך הדין המייצג שכן הוא מהווה מעין "מאבק מתפתח" בהליך המשפטי מול עורכי הדין של הצד שכנגד.

הליטיגטור חייב להציג רמה גבוהה של יכולות ניסוח לצד גמישות תוך כדי תנועה. לעתים קרובות עליו להיות מסוגל לייצר מענה בזמן אמת ובטווחי זמנים קצרים. בקיאותו של עוה"ד משתלבת עם עבודת הכנה מקדימה ומטרתו הינה הגשמת הערך הרצוי ללקוח בהתאם לאסטרטגיה המשפטית שנבחרה.

משרדנו מספק שירותי ליטיגציה אזרחית חכמים הכוללים גם פתרונות מחוץ לקופסה ויצירתיות משפטית. אנו לוקחים בחשבון את מכלול ההיבטים הנוספים של ההליך מעבר לשאלות המשפטיות גרידא. לדוגמה, היבטים אישיים בליטיגציה בתחום דיני המשפחה או היבטים מסחריים ופיננסיים בתיקים שמשפיעים על עתידו הכלכלי של הלקוח.

משרדנו עומד לימין הלקוח בשקיפות מלאה ועורכי הדין שלנו יציגו באופן ברור את שלל הנתיבים האפשריים בהתאם למצב התיק בכל רגע נתון. נדע להמליץ מתי להמשיך ולהיאבק בערכאות ומתי יהיה נכון לפנות להליכים מקבילים של גישור, פשרה או יישוב סכסוכים בהסכמה (למשל במסגרת גישור או בוררות).

שיתוף העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מחלקות המשרד:
נשמח לעמוד לשירותך:

אנחנו פה עבורך!

נשמח לעמוד לרשותך, ביחד עם הצוות המוביל של משרדנו, וללוות אותך באופן צמוד, מקצועי וקשוב לאורך כל ההליך המשפטי שלך.
לתיאום פגישת ייעוץ, כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו בטלפון או על ידי השארת פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם.

השאר פרטים

דילוג לתוכן