נזקי גוף

פגיעות גוף עשויות לערער את שגרת החיים ואת תחושת הביטחון שלנו. לרוב, הן מתרחשות באורח בלתי צפוי ועשוי להוות אירוע מטלטל.
תאונות דרכים, נפילה ברחוב, רשלנות רפואית או תאונות בבית, כל אלו הם רק חלק מהגורמים לנזקי גוף שעשויים לפגוע ביכולת ההשתכרות שלנו ולגרור הוצאות כספיות רבות.
כדי להבטיח שיהיה באפשרותך לקבל את מרב הפיצויים המגיעים לך במסגרת תביעות ביטוח שהגשת, חשוב להסתייע בייצוג של בעל מקצוע אמין.

באילו מקרים ניתן להגיש תביעות נזקי גוף?

ככל שרכשנו במסגרת פוליסה כזו או אחרת כיסויים עבור אירוע מסוים המסב נזקי גוף, נהיה זכאים לקבלת פיצויים. בין השאר, ניתן להגיש תביעות ביטוח עקב היזק על ידי כלב כמו שריטות או נשיכות, תאונות תלמידים במוסדות חינוך, או תאונות אישיות.
עם זאת, תביעת נזקי גוף ניתן להפנות כלפי גורם אחראי כמו מוסד רפואי במקרה של רשלנות רפואית או את הרשות המקומית במקרה של נפילה ברחוב.
בסופו של יום, ככל שהתאונה הסבה לך נזק גופני, ייעוץ משפטי מתאים יסייע לך לקבל החלטות מושכלות וילווה אותך בכל צעד ושעל בתביעת הפיצויים שלך.
אנו יודעים עד כמה התקופה האחרונה הייתה קשה עבורך ומציעים לך אוזן קשבת וכתף תומכת.
עו"ד יובל ניב, שמרכז תחתיו את עובדי מחלקת הנזיקין, הוא בעל ניסיון עשיר בתחום זה, הן בליווי חברות הביטוח והן בליווי הלקוחות הפרטיים, ומכאן היתרון הרב שיש לו.
אנו זמינים עבורך תמיד ונשמח להעניק לך את התמיכה הנדרשת עד למיצוי כל זכויותיך. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, ניתן להשאיר פרטים באתר.

שיתוף העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מחלקות המשרד:
נשמח לעמוד לשירותך:

אנחנו פה עבורך!

נשמח לעמוד לרשותך, ביחד עם הצוות המוביל של משרדנו, וללוות אותך באופן צמוד, מקצועי וקשוב לאורך כל ההליך המשפטי שלך.
לתיאום פגישת ייעוץ, כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו בטלפון או על ידי השארת פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם.

השאר פרטים

דילוג לתוכן