צוואות ירושות ועיזבונות

לאורך החיים, אנו פועלים בשלל דרכים על מנת לתכנן את עתידנו. מתוכניות חיסכון והשקעות ועד לרכישת ביטוחים, אנו מקדישים מאמצים רבים כדי להעניק לנו ולמשפחתנו ביטחון. הסדרת הצוואה וניהול העיזבון הם הכלים המאפשרים לנו להבטיח שרצוננו יכובד גם לאחר שנעזוב את העולם. במובנים רבים, זהו הצעד האחרון שנעשה כדי להשקיע בעתיד משפחתנו.
לא פעם, אמנם, הירושה עשויה להוות מוקד לסכסוכים מרים ולהליכים משפטיים ארוכים ומורכבים. לעתים, הדבר נובע מאי בהירות בניסוח הצוואה ובמקרים אחרים, עקב התנגדות של בני משפחה לקיומה ולתוקפה. בין אם החלטת להסדיר את ענייניך בצוואה ונדרש לך סיוע מקצועי או אם נדרש לך ליווי בסכסוך ירושה, משרדנו עומד לרשותך.

ניסיון רב שנים בדיני ירושה

אנו מספקים שירותי ניסוח צוואות, ניהול עיזבון, הגשת בקשה לצו ירושה ובמידת הצורך, ייצוג בני משפחה בהליכי התנגדות לקיום הצוואה.
אנו מאמינים כי ברוב המקרים, ניתן ליישב סכסוכי ירושה בהליכי גישור ולהימנע מדיונים יקרים וארוכים. יהיה השירות הנדרש לך אשר יהיה, אנו נפעל במלוא הרגישות והמקצועיות כדי לסייע לך בכל הנדרש. לקבלת מידע נוסף, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך באתר.

נשמח לסייע לך לעבור את התקופה המורכבת על הצד הטוב ביותר הניתן ולהעניק לך את הייצוג הראוי לך. לקבלת מידע נוסף, יש להשאיר פרטים באתר.

שיתוף העמוד:
מחלקות המשרד:
נשמח לעמוד לשירותך:

אנחנו פה עבורך!

נשמח לעמוד לרשותך, ביחד עם הצוות המוביל של משרדנו, וללוות אותך באופן צמוד, מקצועי וקשוב לאורך כל ההליך המשפטי שלך.
לתיאום פגישת ייעוץ, כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו בטלפון או על ידי השארת פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם.

השאר פרטים

× Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
דילוג לתוכן