ייצוג בהליכי גירושין

בכל שנה, מתגרשים בישראל מעל 11,000 זוגות. מדובר במעמד מורכב ומטלטל הטומן בחובו אתגרים בכל תחומי החיים. בין אם הדבר נעשה מתוך החלטה הדדית ומכובדת או בנסיבות עגומות וקשות, תהליך הפרידה הוא תמיד קשה. לכן, חשוב שברגעים כמו אלו יעמוד לרשותנו עורך דין שלא יספק רק ייעוץ וייצוג מקצועי, אלא ינהג ברגישות הנדרשת על מנת שהתהליך יעבור בצורה המיטיבה ביותר. הנושאים סביבם נדון הליך הגירושין עשויים להעיר לא מעט שדים מרבצם. תביעות רכוש, תביעות כתובה ודיוני משמורת ילדים, עשויים לעורר לא מעט אמוציות. לעתים, עשויה במקרים אחרים, עשוי בן הזוג לסרב לתת גט או להתחמק מתשלום מזונות. בין אם אנו מנהלים את ההליך בבית דין רבני או בבית משפט לענייני משפחה, הייצוג המתאים יכול לעשות את כל ההבדל.

לסיים את הדברים על הצד הטוב ביותר

ניהול הגירושין על מי מנוחות יאפשר לסיים את התהליך בהקדם ויותיר לשני הצדדים את הכוחות הנדרשים כדי להתחיל בחייהם החדשים. בשיח פתוח ומכבד, נקבע את תנאי תשלום המזונות והסדרי משמורת ילדים. ככל שניתן לסיים את הנישואין בצורה כזו, מדובר באפשרות המועדפת ביותר.
בחלוף השנים, ליווה צוות משרדנו זוגות רבים בתהליך המורכב וסייע להם לעבור אותו על הצד הטוב ביותר. בין אם הדברים הוסדרו מראש בהסדר איזון משאבים או אם נאלצת להתמודד עם סרבנות גט, או אפילו אירועי אלימות הדורשים מתן צו הגנה, נסייע לך לעבור את הגירושין באופן בטוח ומיטיב ככל הניתן.

לתיאום פגישת ייעוץ, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום.

שיתוף העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מחלקות המשרד:
נשמח לעמוד לשירותך:

אנחנו פה עבורך!

נשמח לעמוד לרשותך, ביחד עם הצוות המוביל של משרדנו, וללוות אותך באופן צמוד, מקצועי וקשוב לאורך כל ההליך המשפטי שלך.
לתיאום פגישת ייעוץ, כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו בטלפון או על ידי השארת פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם.

השאר פרטים

דילוג לתוכן